У новому інтерв'ю Мішина пояснила, чому не розповідає про свої стосунки. Все через те, що акторку дістали питаннями про розрив з Еллертом, який завоював її серце на шоу "Холостячка".

Цікаво Від Мішиної лишилася кофта і шрам на серці, – Еллерт заявив, що шкодує про участь у "Холостячці"

Чи має Мішина стосунки

На питання, чи вільне її серце, акторка відповіла, що поки не збирається виходити заміж.

Зірка заявила, що бере паузу від соцмереж на цю тему, бо її засуджували за попередні стосунки, не знаючи правди. Ксенія хоче, щоб її не турбували щодо особистого життя.

Поки що я не хочу нікого впускати, бо в моєму особистому житті багато всіх було... Я відчувала відповідальність за те, що повинна всім розповісти про особисте життя після "Холостячки",
– відповіла Мішина.

Зірка додала, що повідомить шанувальників, коли буде одружуватися.

"Тоді я скажу: "Друзі, класна новина: Мішина виходить заміж". Але поки я не хочу про це говорити. Я поки що не збираюся виходити заміж", – зазначила Ксенія.

Мішина запевнила, що в майбутньому планує це зробити.

Дивіться повне інтерв'ю з Ксенією Мішиною: відео

Що відомо про особисте життя Ксенії Мішиної

  • З батьком сина Платона актриса розійшлася, коли ще була вагітна. Мішина називала свого колишнього чоловіка тираном і маніпулятором. Нещодавно під час війни хлопчик вперше зустрівся з рідним татом, проте зустріч пройшла не дуже добре. Вони не спілкуються.
  • У 2021 році Мішина взяла участь у "Холостячці", де закохалася в коміка Олександра Еллерта. Пара була разом кілька місяців, проте вони розійшлися через "постійні гойдалки" та "безпідставні ревнощі", які нібито доходили до божевілля.
  • Також ходили чутки, що у Ксенії Мішиної роман з учасником "Холостячки" Євгеном Ковтуненком. Його бачили за лаштунками шоу "Танці з зірками", а з павільйону вони поїхали разом. Однак акторка тоді спростувала це.