Ксенія Мішина спровокувала розмови про розрив з Еллертом, видаливши усі спільні фото та відписавшись від його сторінки. Тепер вона поділилася своїми думками щодо кохання. Підписники зазначають, що новий допис адресований саме Олександрові.

Важливо "Казка закінчилася": у мережі запідозрили розрив стосунків Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта

Ксенія Мішина про зміни заради кохання

Акторка у своїй публікації назвала кожну людину окремим світом. А загалом таких світів є понад 7 мільярдів.

Абсолютно різних, унікальних, складних, дивовижних світів! Не зважаючи на всі відмінності, їх поєднує одне – бажання любові та щастя. І все влаштовано так, що інколи цим світам неймовірно важко взаємодіяти,
– написала Мішина.

"Світи зустрічаються випадково, ймовірно, за розкладом Творця. І як би один світ не вважав неправильним, зламаним і недосконалим інший світ, всередині він все одно відчуває тяжіння, тим заповітним бажанням любові.

І мета – навчитися мирити світи! Така складна, але водночас цікава задача. І помиритися світи можуть тільки, почавши з себе, розширяючи себе і приймаючи чужу "недосконалість" та унікальність. Саме тоді приходить розуміння, що той світ у своєму світі прав і в нього такий світоустрій", – поділилася Ксенія.

Мішина наголосила, що найцінніше те, що через деякий час кожен світ починає змінюватися. Тому що так задумано творцем світів. Оскільки світові потрібен світ – людині потрібна людина. І лише так з'являється справжня любов.

У коментарях прихильники акторки зазначають, що такий допис адресований лише одній людині – Еллерту.

  • "Мені здається, що всі ці слова адресовані лише світові Еллерту".
  • "Сподіваюся, ви знайшли свій світ та помирилися".
  • "Допис для Саші Еллерта. Так хочеться, щоб ваші світи помирилися".