Там вона залишила рядок з пісні українського рок-гурту Machete, який замовчує російську агресію. Колектив навіть оголосив про концерти в Росії та пояснив свою ідею виступити в країні-терористці бажанням "нести любов".

Важливо Переспівали хіт Backstreet Boys: як Володимир Дантес та українські коміки відкрили збір на ЗСУ

Ксенія Мішина процитувала рок-гурт Machete

Вона під своєю новою публікацією написала текст з пісні "Ныряй без остатка", який переклала на укранську мову.

І дивлюсь на світ цей дикий, ніби як на шоу,
– зазначила акторка.

Оригіналі такий: "Как же мне хорошо, что я тебя нашел, и смотрю на этот мир на дикий, как на шоу".

Хто такі Machete?

  • Це український рок-гурт. Його засновником є виконавець Ярослав Малий, який родом з Кривого Рогу. Старт творчості артиста пройшов в Москві, втім, вже в лютому 2015 року разом із сім'єю він переїхав з Росії в Україну.У цей період співак також презентував альбом "Война и мир", де згадується про військові дії на Донбасі 2014 року.
  • Не зважаючи на українське походження засновника, пісні гурту виконуються російською мовою. Зокрема, найбільшу популярність Machete здобула завдяки треку "Нежность". На сьогодні кліп на пісню переглянули понад 70 мільйонів разів.
  • Раніше Ярослав Малий підтримував Україну, але через 5 років відновив гастрольну діяльність у Росії. У 2020 році в інтерв'ю УП він назвав розв'язану Росією війну на сході України "війною бізнес-еліт, а не між людьми".
  • Після початку широкомасштабного вторгнення Росії співак мовчить про кровопролитну війну в Україні, а в березні 2023-го в Москві відбулася презентація нового альбому Machete.