Американська телеведуча та модель Кріссі Тейген повідомила радісну новину. Після чергових спроб завагітніти знову, зірці це вдалося.

До слова Лайма Вайкуле підняла на концерті український прапор: відео з Литви

Кріссі Тейген вагітна знову

Дружина співака Джона Ледженда показала фото з животиком і розповіла про чергову вагітність. Ймовірно, вона сталась завдяки екстракорпоральному заплідненню.

Останні кілька років були сповнені, м'яко кажучи, розмитими емоціями, але радість знову наповнила наш дім і серця. Через 1 мільярд пострілів (останнім часом у ногу, як ви бачите!) ми очікуємо на ще одного,
– повідомила Кріссі Тейген.


Кріссі Тейген вагітна / Фото з інстаграму Кріссі Тейген

"Перед кожною зустріччю з лікарем я казала собі: "Добре, якщо сьогодні все буде гаразд, я оголошу", але потім я з полегшенням видихаю, чую серцебиття, і вирішую, що все ще надто нервую. Я не думаю, що коли-небудь вийду після лікаря з меншим хвилюванням і нервами, але поки що все ідеально та красиво, і я почуваюсь чудово та натхненно. Було дуже важко тримати це в собі так довго!"


Кріссі Тейген вагітна / Фото з інстаграму Кріссі Тейген

Викидень Кріссі Тейген

  • У 2020 році Кріссі Тейген та Джон Ледженд чекали на третю дитину – в них мав народитися син. Вагітність моделі проходила нелегко, їй доводилось багато лежати через часті кровотечі.
  • Згодом Кріссі госпіталізували, а ще через кілька днів у неї стався викидень. Ненародженого сина зірка назвала Джеком і на його честь зробила татуювання.
  • Телеведуча довго переживала депресію та тяжкий емоційний стан, але не опускала рук та продовжувала мріяти про дитину.