Зеленська разом з Орландо Блумом відвідала захід "ЮНІСЕФ: Молодь для України. План відновлення". Нагадаємо, що актор також є послом доброї волі ЮНІСЕФ.

Цікаво Кеті Перрі гордо відреагувала на візит Орландо Блума в Україну: "Ти герой"

Олена Зеленська особисто зустрілася з британським актором Орландо Блумом. Вона подякувала йому за підтримку та візит України у цей складний час.

Життя дає нам сюжети і героїв, що занадто фантастичні навіть для кіно. Дякую послу доброї волі UNICEF Орландо Блуму за візит до України в цей складний час. Ваша підтримка дітей та молоді дійсно надихає,
– написала перша леді після зустрічі.

Вона додала, що спільними зусиллями з світовими зірками Україна доб‘ється справедливості.

Зеленська вразила своїм образом на зустрічі

Для спілкування з голлівудським актором перша леді одягла блезку та сірий брючний костюм. Образ вона підкреслила символічною брошкою у вигляді знаменитого півника з Бородянки, який став уособленням стійкості та незламності українського духу.


Олена Зеленська зустрілася з Орландо Блумом / Фото з її твіттеру

Олена Зеленська наголосила, що російська агресія принесла українським дітям важкий травматичний досвід, проте вони знаходять сили вчитися та будувати майбутнє.

У молоді тепер аж занадто багато досвіду. Вона знає, як вчитися в бомбосховищах і прокидатися від повітряних тривог, як жити без електрики, бачити близьких і друзів лише по відеозв’язку або не мати зв’язку взагалі, виїжджати з окупації… Цього досвіду не мало бути ні в кого, тим більше в дітей,
– сказала вона під час виступу.

І водночас, як зазначила перша леді, молодь тримається, підтримує дорослих, навчається, розвивається та вірить. "Багато хто вживає словосполучення "діти війни". Але наші діти – це діти перемоги. І самі переможці. Лише так", – додала вона.

Дивіться фото Олени Зеленської на заході від ЮНІСЕФ:

Що відомо про візит Орландо Блума до України: основне

  • 27 березня Орландо Блум прибув до Києва. Голлівудський актор відвідав дітей у центрі "Спільно", який збудований глибоко в метро Києва. Він зворушливо написав у своєму інстаграмі: "Дітям в Україні треба повернути дитинство".
  • Після цього актор поїхав в деокуповані Ірпінь і Демидів, де познайомився з багатодітною родиною, що виховує дев'ятьох дітей. Зірка разом зі 150 дітьми взяв участь в освітньому квесті пса-сапера Патрона. Завдяки цьому Орландо навіть вивчив правила мінної безпеки.
  • На Орландо Блума чекали й в Офісі Президента – Володимир Зеленський, Андрій Єрмак, Дар'я Герасимчук і команда ЮНІСЕФ поспілкувалися з актором. Вони обговорили питання відбудови України та шкільної інфраструктури.