Нагадаємо, що Костянтин Войтенко та Валентина Марініна розлучилися ще минулого року. Днями ексдружина актора наважилася розповісти про домашнє насильство.

Цікаво Христина Горняк розійшлась з бойфрендом: скільки тривали її перші стосунки після розлучення

Дівчина Войтенка відповіла на звинувачення

Нова кохана українського актора Костянтина Войтенка, дизайнерка Наталія Камінська відповіла на коментарі щодо звинувачень.

Підписниця запитала у дівчини, чи нормально їй бути з чоловіком, який бʼє жінок. На це Наталія відповіла різко: "У вас є докази?".


Дівчина Войтенка відповіла на звинувачення / Скриншот коментарів

Вже через кілька годин після того, як колишня дружина Войтенка звинуватила його в домашньому насильстві, Камінська опублікувала серію спільних фото з ним і дітьми.

На знімках закохана пара позувала разом та зі своїми дітьми — донькою актора від Валентини Мариніної та сином Камінської від попередніх стосунків.

"Наші літні спогади", – підписала вона фото.

Дивіться фото Наталії Камінської та Костянтина Войтенка:

Костянтина Войтенка звинуватили у домашньому насильстві

  • Валентина Марініна шокувала історіями про знущання та побиття з боку ексчоловіка. Вона заявила, що Войтенко застосовував до неї усі види насильства.
  • "Мій колишній чоловік, відомий український актор Костянтин Войтенко, – домашній тиран із, припускаю, нарцисичним розладом психіки та насильник", – заявила танцівниця.
  • Одного разу Валентина Марініна навіть викликала поліцію після фізичного насильства. Тоді правоохоронці попросили її помиритися з чоловіком. Батько Валентини теж відмовляв її писати заяву.
  • Але після цього випадку подружжя поїхало на відпочинок у Туреччину, де Костянтин начебто казав їй звернутися до психіатра, а потім "грав у мовчанку". Валентина відчувала психологічне насильство.