Танцівниця в інстаграм-сторіс показала повідомлення від Войтенка. Актор погрожує колишній дружині судом за публічну брехню.

Цікаво Через звинувачення в насильстві: у Новому каналі прокоментували скандал навколо Войтенка

Марініна опублікувала скриншоти листування з колишнім чоловіком. Костянтин Войтенко звинувачує її у брехні та погрожує позовом до суду.

На твій наклеп буде відповідь. Я не допущу, щоб на мене брехали… І якщо ти хочеш брехати публічно – буде суд,
– заявив Войтенко.

Актор заявляє, що має відеодокази, де Валентина нібито кидається на нього в машині при дитині. Він називає колишню дружину "хворою".


Костянтин Войтенко звинуватив ексдружину в брехні / Скриншот

Костянтин також погрожує колишній дружині судом, якщо вона буде налаштовувати їхню дочку проти нього. Він обіцяє оприлюднити аудіозапис, де мама Марініної нібито каже, що вона "вбиває дитину".

"Як вам така маніпуляція? А тепер уявіть краплинами, м'яко, щодня, поступово, 6 років", – запитала Марініна.


Марініна показала листування з актором / Скриншот

Крім того, у листуванні Войтенко заперечує звинувачення у домаганнях від інших дівчат та заявляє, що в нього є лише одна жінка, з якою він дізнався, що таке "справжнє кохання".

Костянтина Войтенка звинуватили у домашньому насильстві

  • Валентина Марініна шокувала історіями про знущання та побиття з боку ексчоловіка. Вона заявила, що Войтенко застосовував до неї усі види насильства.
  • Одного разу Валентина Марініна навіть викликала поліцію після фізичного насильства. Тоді правоохоронці попросили її помиритися з чоловіком. Батько Валентини теж відмовляв її писати заяву.
  • Пізніше Валентина почала отримувати повідомлення від колег та підписниць про те, що Костянтин – зрадник. За словами дівчат, він натякав їм на інтимні стосунки й мало не домагався.
  • Сам Войтенко не коментує скандал. Проте він у соцмережі опублікував нові щасливі фото з дітьми та коханою Наталією Камінською.