Українська пара фотографів – Костянтин і Влада Ліберови – відповіли на запитання підписників в інстаграм-сторіз. Чимало питань стосувалось їхніх стосунків.

До теми "Забули про річницю": Оля Полякова зворушила мережу рідкісним фото з чоловіком та доньками

Як познайомилась і скільки разом пара

Костянтин і Влада разом навчалися – в Одеському національному університеті на факультеті юриспруденції. Спершу були друзями, а потім стали парою.

Перші чотири роки навчання дружили, а на п’ятому курсі я закохався. Влада жартує, що я той самий хлопець, що переміг френдзону. Цього року буде 10 років, як ми разом, і 7 років, як ми одружені,
– поділився Костянтин Ліберов.


Ліберови про стосунки / Фото з інстаграм-сторіз


Ліберови про стосунки / Фото з інстаграм-сторіз

Також пара поділилась архівним кадром зі свого весілля.


Ліберови на весіллі / Фото з інстаграм-сторіз

Ліберови про бажання стати батьками

Ліберови відповіли на запитання, чи робили б те, що роблять зараз, якби мали дитину.

Одна з причин нашої роботи сьогодні – бажання завести дітей у вільній незалежній Україні. Якби діти були вже зараз, особисто мені було б ніяково дивитися їм в очі, знаючи, що я нічого не зробив для їхнього майбутнього, щоб захистити їхній дім,
– каже пара.


Ліберови про батьківство / Фото з інстаграм-сторіз

Хто такі Костянтин і Влада Ліберови

  • Ще до повномасштабного вторгнення Костянтин та Влада займалися фотографією, але їхнім основним напрямком було – love story. Вони були одними з найвідоміших фотографів у своїй сфері, які добре заробляли та навіть проводили курси.
  • З початку війни подружжя стало воєнними фотографами та волонтерами. Вони документують кадри війни, показують роботу військових та наслідки російського вторгнення, а ще продовжують фотографувати весілля, але цього разу військових.
  • Нещодавно Костянтин Ліберов розповів, що потрапив під обстріл. Він фотографував нульові позиції 3-ьої ОШБ, які постійно обстрілюють окупанти.