Композитора та продюсера Костянтин Меладзе підловили папараці. Про його місцеперебування повідомили російські ЗМІ, передає 24 Канал.

До слова Продюсер відповів, чи вплинуть скандали Потапа на кар'єру Каменських: "Так працює система"

Де Меладзе і як він виглядає

За словами пропагандистів, зараз Костянтин Меладзе відпочиває у Швейцарії на одному з курортів поблизу гір. У соцмережах поширюють фото продюсера на тлі розкішного краєвиду. Меладзе сфотографували, коли він курив на подвір'ї. Поруч з ним не було дружини, Віри Брєжнєвої.


Меладзе у Швейцарії / Фото з телеграм-каналів

Костянтин Меладзе мовчить про війну

З початку повномасштабного вторгнення Костянтин Меладзе опублікував лише чорний квадрат в інстаграмі – відтоді він нічого не каже про війну. У себе на сторінці він показує фото з братом (який намагається всидіти на двох стільцях), вітає близьких зі святами.

Водночас Костянтин Меладзе продовжує працювати на російську аудиторію, випускаючи російські пісні. Нещодавно він випустив дует з колишньою учасницею "ВІА Гри" Софією Тарасовою.

Тим часом його дружина Віра Брєжнєва заспівала українською: співачка випустила мініальбом під псевдонімом VERA та зняла кліп на локації під Києвом. У мережі ходять чутки про розлучення пари власне через різне ставлення до війни. Однак підтверджень пліткам немає.