Він зауважив, що досі не знає, хто тієї страшної ночі 2014 року збив його доньку на пішохідному переході в Києві. Телеведучий підозрює, що поліція приховала подробиці страшної трагедії.

Не пропустіть 64-річна Мадонна після раптової госпіталізації склала заповіт: кому дістанеться її спадок

Костянтин Грубич про смерть доньки

Він згадав, що любить та водночас боїться бачити сни з донечкою Олею. "Виникає легкий вайб безмежного щастя бачити та відчувати тебе", – зазначив чоловік. За словами батька, дівчина хотіла бути соціальною працівницею, щоб допомагати немічним людям.

Нам випало найбільше з можливих нещасть. Роки не дають полегшення і розради, біль не вщухає, він може атакувати зненацька. Тому раджу не плекати ілюзій на порятунок у часі. Натомість максимально відволікайтеся: працюйте, спілкуйтеся, допомагайте, воюйте (якщо відчуваєте потугу). Лише не крайте собі душу і не концентруйтеся на своїй втраті,
– написав чоловік.

Підтримка в соцмережах
Підписники підтримали телеведучого. Люди поспівчували втраті Костянтина та написали багато приємних слів.
  • "Дуже щиро розділяю ваш біль неповторної втрати. Розумію та підтримую, бо самі пройшли через схоже";
  • "Щиро співчуваю. Це нестерпний біль для батьків, тримайтеся";
  • "Світла пам'ять красунечці Олюні. Сил всій родині";
  • "Обіймаю вас";
  • "Прийміть найщиріші співчуття, дуже шкода. Тримайтеся. Царство небесне вашій донечці".
Зазначимо, Ольга Грубич померла у 2014 році у 17-річному віці. Упродовж трьох тижнів вона перебувала в комі, але лікарям так і не вдалося врятувати дівчину. Відомо, що Оля отримала серйозні травми після ДТП. Аварія відбулася, коли вона близько опівночі поверталася додому. Невідомий водій збив дівчину на пішохідному переході та зник з місця подій.