У зворушливий для королеви день редакція Showbiz 24 підготувала добірку фото, на яких Її Величність зображена в розкішних вечірніх сукнях.

Дивіться також Королеві Ранії – 51: як змінювався стиль королеви Йорданії

Королева Летиція у вечірніх сукнях

  • Королівська родина Іспанії була на урочистій вечері на честь приїзду президента В'єтнаму в королівський палац. Тоді Летиція постала перед гостями у чорній сукні з довгою пишною спідницею та мереживним верхом.


Принцеса Летиція та принц Філіп на офіційній зустрічі в Мадриді (2009) / Фото Getty Images

  • Також до коронації принцеса Летиція та принц Філіп побували на урочистій вечері в королівському палаці разом із гостями. Дружина спадкоємця престолу обрала для події темно-фіолетову сукню з оголеними плечима.


Принцеса Летиція та принц Філіп на офіційній зустрічі в Мадриді (2011) / Фото Getty Images

  • Під час офіційної поїздки в Амстердам Її Величність вийшла у світ в чорній приталеній сукні з мереживним верхом і довгими рукавами.


Королівське подружжя Іспанії в Амстердамі (2013) / Фото Getty Images

  • У Букінгемський палац на зустріч з королевою Єлизаветою II та принцом Філіпом Летиція приїжджала у приталеній зверху та пишній знизу сукні червоного кольору з оголеними плечима.


Принц Філіп, королева Летиція, королева Єлизавета II, король Філіп VI (2017) / Фото Getty Images

  • У синій сукні, що розшита білими перлинами, королева Летиція прибула на вечерю, яку разом із чоловіком організувала з нагоди приїзду в Іспанію президента Португалії.


Королівське подружжя Іспанії (2018) / Фото Getty Images

Цікаво Літні образи королеви Летиції: фото в легких сукнях і вишуканих костюмах

  • Для офіційної фотографії королівського подружжя Іспанії Летиція постала перед об'єктивом у вишуканій пишній сукні рожевого кольору з білими квітами.


Офіційне фото королівського подружжя Іспанії / Фото Getty Images

  • На одному з офіційних заходів у Мадриді королева позувала поруч із чоловіком в оксамитовій сукні темно-синього кольору.


Королівське подружжя Іспанії (2020) / Фото Getty Images

  • У яскраво-синій сукні в підлогу королева Летиція побувала на новорічному військовому параді 2020 року, який організовували в королівському палаці.


Королівське подружжя Іспанії (2020) / Фото Getty Images