21 квітня королеві Єлизаветі II виповниться 96 років. Останнім часом Її Величність рідко з'являється на публіці, тому перед її виходи перестануть бути регулярними, а стануть приємним бонусом для прихильників монаршої сім'ї.

Важливо Принц Чарльз згадав про українських біженців у великодньому привітанні

За інформацією британських ЗМІ, Єлизавета II вимушена відмовитися від участі в багатьох заходах через проблеми з мобільністю. Тепер представники королівського палацу підтверджуватимуть присутність королеви на тій чи іншій події лише в день, коли вона має відбутися.

Королеві вже давно важко пересуватися, однак вона не хоче з'являтися на публіці в інвалідному візку. Її Величність гідно тримається на тих подіях, які все-таки відвідує.

Зазначимо, службу у Великий четвер, яка відбувалася в каплиці Святого Георгія, замість королеви відвідав її син принц Чарльз з дружиною Камілою. Саме він є спадкоємцем престолу. На великодню службу подружжя приїхало разом з принцом Вільямом та його сім'єю.

У мережі ширилась інформація, що перед Великоднем Її Величності вдалося таємно поспілкувалися з принцом Гаррі та Меган Маркл, які прилетіли на зустріч з королевою перед офіційним візитом до Нідерландів.