Відтак королева Летиція обрала сукню в стилі Барбі. Вона була трендового рожевого кольору і чудово підкреслила неймовірну фігуру жінки.

До теми У монолуці від українського бренду: Олена Зеленська провела робочу зустріч у Києві

Образ королеви Іспанії

Її Величність для прогулянки садами з сім'єю обрала однотонну сукню довжини міді в яскраво-рожевому кольорі з V подібним вирізом від іспанського бренду Adolfo Domínguez. На талію королева Летиція додала мотузковий пояс в тон. Аутфіт довершили плетена сумка від Audali та білі босоніжки від Torres Calada. З аксесуарів вона обрала невеликі сережки.

На обличчі у Летиції був легкий макіяж, а волосся Її Величність вклала в легкі локони.


Королева Летиція в рожевій сукні / Фото з інстаграму

Попередні образи королеви Іспанії з сукнями

  • Король Філіп VI та королева Летиція відкрили новий музей "Галерея королівських колекцій" у Мадриді. На відкриття Її Величність одягнула чорно-білу сукню міді з квітковим принтом від бренду Carolina Herrera. Її доповнили шовковий чорний пояс з елегантним бантом на талії. До вбрання королева підібрала туфлі чорного кольору від того ж бренду та чорний маленький клатч від Varela official.
  • На прийом з королевою Йорданії Летиція вдягла літню сукню довжини міді від Diego Estrada у квітковий принт. Під неї вона підібрала насичено-рожеві туфлі на шпильках.
  • У червні Її величність відвідала засідання Молодіжного фонду. Для заходу вона обрала стильну молочну сукню з мереживними вставками. Талію підкреслив широкий пояс, а образ доповнили гірчичні туфлі на високих підборах.
  • Королева Летиція та король Філіп VI були на прийомі у президентського подружжя Німеччини – Франка-Вальтера Штайнмайєра та Ельке Бюденбендер у палаці Бельв'ю в Берліні. Її Величність одягнула розкішну червону сукню з кейпнакидкою зі старої колекції від Stella McCartney. Вартість такого вбрання складає 2764 долари. Поєднала вона її зі взуттям на підборах. Серед аксесуарів аутфіт Летиції довершили: золотий клатч, коштовний браслет з червоним камінням і масивні сережки.