Іспанська королівська сім'я усім складом провела принцесу Леонор на навчання. Світлинами з прощання поділилися в офіційному акаунті.

Дивіться також Принцеса Євгенія мило привітала сестру Беатріс з днем народження: кумедні фото сестер

Принцеса Леонор відправилась на навчання

Король Філіп VI, королева Летиція та інфанта Софія разом з принцесою Леонор прибули до Генеральної військової академії Сарагоси. Вони мило спілкувалися, а після міцних обіймів провели дівчину на навчання.


Іспанська королівська сім'я / Фото з соцмереж королівської родини

Іспанська королева з нагоди виходу у світ одягнула вишуканий бежевий костюм від бренду Adolfo Dominguez. Під костюм вона підібрала молочний топ і замшеві балетки. Летиція розпустила волосся та зробила повсякденний макіяж.

Філіп VI був у військовій формі, а його молодша донька Софія постала у зеленій блузці від Zara та білих штанах. Принцеса Леонор також одягнула білі штани й поєднала їх з блакитною блузкою.


Іспанська королівська сім'я / Фото з соцмереж королівської родини

Де навчатиметься принцеса Леонор

  • У червні цього року старша донька Філіпа VI та Летиції завершила дворічне навчання у коледжі UWC Atlantic College. Там зараз навчається її молодша сестра.
  • Принцеса Леонор – спадкоємиця престолу. Оскільки після смерті чи відставки батька вона може зайняти трон, дівчина повинна пройти військовий вишкіл. Зараз вона розпочинає навчання в Загальній військовій академії у новому класі кадетів. Леонор буде мати особливий навчальний план: два курси протягом одного року та особлива спеціалізація в піхоті.
  • Після навчання в академії Леонор вирушить до військово-морського училища, а згодом пройде навчання в Головній військово-повітряній академії.