Колишній фронтмен та засновник гурту Pink Floyd Роджер Вотерс оголосив концертний тур. Він співатиме у багатьох країнах, зокрема й у Польщі.

До слова У турі Німеччиною і Чехією: зрадниця Ані Лорак назвала себе найтитулованішою співачкою України

Як поляки реагують на концерт Вотерса

У мережі оголосили, що в межах туру This is not a drill відбудеться концерт музиканта у квітні в Кракові. Продаж білетів розпочнеться 16 вересня.

Однак в мережі не надто радісно відреагували на анонс виступу Роджера Вотерса. Хоч знайшлись люди, які вважають, що це просто музика, інші протестують проти цього концерту:

  • "Цей концерт повинен відбуватися в Москві або Мінську, а не в Кракові";
  • "Є люди, які повинні грати й нічого не говорити";
  • "Те, що він написав у своєму листі Зеленській, свідчить про те, що він ідіот";
  • "Протягом багатьох років Вотерс був для мене одним із найважливіших митців. Але сьогодні він – абсолютно застарілий старий клоун із черепом, наповненим гноєм, де мав бути мозок";
  • "Чудовий музикант, але реаліті-коментатор жахливий...";
  • "На цього кремлівського пропагандиста? Я б навіть безплатно не пішов. Слава Україні!";
  • "Чекаємо концерт на Червоній площі під почесним патронатом путіна".

Але не тільки користувачі бунтують проти концерту. Депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух пообіцяв поговорити з мером і колегами, щоб скасувати захід.

"Роджер Вотерс – запеклий посіпака путіна – хоче виступити на "Таурон Арені" у Кракові. У середу у нас сесія Краківської міської ради, і я буду говорити з мером і депутатами, щоб скасувати це. Така подія була б ганьбою для нашого міста. Нехай співає в Москві", – виступив діяч.

Що не так з Роджером Вотерсом

  • На початку серпня засновник гурту Pink Floyd назвав Джо Байдена "воєнним злочинцем". На думку музиканта, США розпалюють вогонь через постачання зброї, а українцям варто сісти з окупантами за стіл переговорів. Вже тоді це викликало обурення серед користувачів мережі.
  • Схожі слова він повторив знову, коли реагував на нове інтерв'ю Олени Зеленської. Він звернувся до першої леді в листі й заявив, що озброєння Заходу не зупинить війну. Чоловік назвав війну на Донбасі – громадянським конфліктом, а причиною війни – "крайніх націоналістів".
  • Перша леді не тягнула з відповіддю та відповіла музиканту. "Це росія напала на Україну, знищує міста та вбиває людей. Українці захищають свою країну та майбутнє своїх дітей. Якщо ми відмовимося від боротьби — завтра нас не буде. Якщо рф відмовиться від війни – війна закінчиться. Роджере Вотерс, вам варто просити миру в президента іншої країни", – сказала Зеленська.