Жалюгідним концертом на "Азовсталі" окупанти пробили чергове дно. Пройти повз цього "свята" на кістках не зміг ексведучий "Орла і решки" Андрій Бєдняков, який народився й виріс у Маріуполі.

Читайте також Білоруська співачка виконала хіт "Океану Ельзи" в центрі Мінська: зірка не виходить на зв'язок

Реакція Андрія Бєднякова на концерт окупантів на "Азовсталі"

Новини з Задзеркалля. "Асвабадітєлі" дали концерт на території заводу "Азовсталь". На території заводу, де гинули люди. Цивільні. Жінки. Діти,
– написав Андрій Бєдняков.

"Поставити хриплого у джинсовці з гітарою та засаленим, як і його джинси, волоссям. Заспівати пісню про віру та камінь – виконано. Зібрати речі в чорний пакет і звалити з Маріуполя – завантажується", – саркастично додав ведучий, натякнувши, що невдовзі росіянам доведеться вшиватися з його міста.

Абсурдно те, що "мы не оставим свои города" так званий артист співає на тлі руїн заводу "Азовсталь". "Мы едины нашей кровью и верой, а наше слово много крепче чем камень. И не измерить никакой в мире мерой, то святое, что ковалось веками", – йдеться в пісні окупантів.

Публіка на концерті на "Азовсталі" / Скриншот з інстаграм-сторіс Андрія Бєднякова

Що відомо про цинічний концерт на руїнах "Азовсталі"

За організацію концерту на "Азовсталі", де гинули українські військові та цивільні, взялися квазіреспубліки з Донецька й Луганська та "молодая гвардия единой россии". Він відбувся у четвер, 4 серпня.

Послухати убогого гітариста зібралися окупанти та псевдоволонтери з ганчірками-триколорами. Хтось навіть намалював кремлівську "свастику" Z на футболці.

Публіка на концерті на

Публіка на концерті на "Азовсталі" / Фото MRPL News