Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прилетів до Сполучених Штатів Америки. Він побував на популярному вечірньому шоу The Late Show зі Стівеном Кольбером.

До слова "Він з Києва, я в Нью-Йорку": Зеленська показала, як слухала виступ чоловіка на Генасамблеї ООН

Дмитро Кулеба на шоу в Америці

Ведучий запитав у Дмитра Кулеби про дивовижний та вражаючий контрнаступ українських військ на Харківському напрямку.

Це показує не тільки нам, а й усьому світу, що ми знаємо, як перемагати, і ми це робимо,
– прокоментував голова МЗС.

Після його відповіді у залі стали гучно плескати, однак Дмитро Кулеба зазначив, що всі овації мають бути для народу України та сміливих військовослужбовців. Це ще більше зворушило зал, тому публіка довго плескала стоячи.

Дмитро Кулеба також відреагував на можливість проведення так званих "референдумів" на окупованих територіях. Він пояснив, що ці фейкові голосування нічого не варті й не змінять плани України.

"Ми продовжимо битися, попри те, що він каже, він може влаштувати бутафорію і назвати це частиною Місяця, нам однаково. Це наша земля, наші люди, ми повернемо кожен метр своєї землі", – підкреслив Кулеба.

Дмитро Кулеба на The Late Show зі Стівеном Кольбером: дивіться відео онлайн

Що відомо про заплановані квазіреферендуми

  • Успішний контрнаступ ЗСУ лякає проросійських бойовиків, тому вони планують провести так званий "референдум" щодо приєднання до росії як її суб'єкта. З цим питанням вони звернулися до ватажка.
  • Інститут вивчення війни пояснює, що одною з причин таких поспішних бажань провести квазіреферендум є провокація України. Якщо окуповані області фактично визнають територією росії, це розв'яже їй руки. Начебто тоді Україна нападе на країну-агресорку, тож можна буде оголосити повномасштабну війну.
  • Загарбники на окупованій Херсонщині вже готуються зробити заяву щодо "референдуму". В Офісі Президента України заявили, що це пропаганда для внутрішнього споживача.