Ліза Ястремська – одна з тих щасливиць-дівчат, якій вдалось потрапити на яскраву сцену такої грандіозної події, як "Міс Всесвіт-2020". Відомо, що конкурс краси мали провести ще минулого року, але через пандемію коронавірусу його перенесли на 2021 рік.

Також читайте "Міс Україна" показала стерту до крові ногу, готуючись до конкурсу

Що відомо про учасницю "Міс Всесвіт-2020" Єлизавету Ястремську

Киянка Єлизавета Ястремська народилась 1993 року у багатодітній сім'ї й має сестру та двоє братів. У 2008 році сім'ю дівчини нагородили титулом "Сім'я року" від Печерського району міста Києва, адже всі діти у їхній родині мали великі успіхи й досягнення у навчанні та спорті.

Єлизавета Ястремська біографія
Що відомо про учасницю Єлизавету Ястремську / Фото з інстаграму дівчини

Сама Ліза дуже любить вивчати мови й вільно володіє французькою, англійською, а також опановує німецьку. Майбутня "Міс Україна-2020" здобула вищу освіту у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана на спеціальності "Управління персоналом і маркетинг". Не зупиняючись на досягнутому, Ліза захопилась візажем й пройшла курси макіяжу. Також, вона спробувала себе у журналістиці, адже закінчила школу телеведучих.

Окрім освіти в Україні, Ястремська побувала на навчанні у Франції. Закохавшись у французьку культуру, красуня захистила наукову роботу у Малій академії наук з історії французької мови.

Єлизавета Ястремська вік
"Міс Україна Всесвіт-2020" Єлизавета Ястремська / Фото з інстаграму дівчини

Ще у дитинстві Єлизавета почала марити конкурсами краси та моделінгом, а вже у 2016 році дійшла до фіналу конкурсу "Міс Україна Всесвіт", однак через особисті причини не змогла далі взяти у ньому участь. У 2019 році вона знову випробовує себе і йде на той самий конкурс краси, де отримує титул віцеміс.

У тому ж році Ліза виборює перемогу у міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019. Стосовно "Міс Україна Всесвіт" дівчина таки не здається, тож у 2020 році знову намагається завоювати таку бажану корону, і їй це вдається.

Єлизавета Ястремська фото
Біографія Єлизавети Ястремської / Фото з інстаграму дівчини

Єлизавета Ястремська також займається модельною кар'єрою й встигла знятись у таких глянцях як L'Officiel, "Наталі", "Ліза". Увійшовши у світ моди, модель також захотіла залишити у ньому свій слід, тож створила власний бренд вечірніх суконь і стильних купальних костюмів.

Я запустила свою лінію одягу під назвою Elza. В основі цієї назви зійшлося все. Elza – європейська варіація мого ім'я Єлизавета. Також, я є великою прихильницею гурту "Океан Ельзи". Мій перший показ колекції вечірніх суконь "la femme fatale", що у перекладі з французького "фатальна жінка" був у Києві. Другий показ був у Туреччині. Зараз плануємо нову колекцію жіночого одягу і запускатимемо виробництво купальників,
– ділилась модель.

Ліза також стверджує, що має на меті відкрити шоуруми у різних куточках світу.

"Міс Україна-2020" активно веде й свою інстаграм сторінку. Туди дівчина постить різні моменти свого життя й розповідає чим вона займається. Зокрема можна побачити, що Єлизавета популяризує серед своєї аудиторії здоровий спосіб життя, займається йогою та благочинністю, а також обожнює малювати. 28-річна дівчина пише мотивуючі дописи під фото, за що отримує купу приємних коментарів.

Цікаво, що шлях Лізи до омріяної участі у конкурсі "Міс Всесвіт-2020" не був таким простим і легким. Спочатку на заваді стала загроза коронавірусної інфекції, а згодом красуні не відразу надали візу у США, де має проводитись захід.

Причиною відмови у дозволі на в'їзд став збіг обставин – рідна сестра Єлизавети вийшла заміж за громадянина США і проживає з ним зараз в Маямі, куди як раз і збиралась летіти модель. Та, завдяки зусиллям організаторів конкурсу і самої Єлизавети, вона все ж змогла потрапити у США.

Міс Всесвіт 2020 Україна
Єлизавета Ястремська у національному костюмі / Фото з інстаграму дівчини

На сцені міжнародного конкурсу краси "Міс Всесвіт" Єлизавета Ястремська з'явиться у двох розкішних образах – у національному костюмі в чорно-білих кольорах, що імітує витинанку, та спокусливій сукні червоного кольору з глибоким декольте та розрізом до стегон. Образ "Душі-Витинанки" на шоу обрали не просто так.

Українська витинанка – це генетична пам'ять нашої нації. Назва "витинанка" походить від слова "витинати", тобто "вирізати". Здавна цими орнаментальними прикрасами з паперу прикрашали стіни, вікна, полиці осель. Витинанки з тканини та шкіри також використовувалися в оздобленні одягу. Традиційно у витинанки закладали сюжет, який розповідав, що відбувається в родині: які були свята, весілля, хто народився,
– пояснювала Ліза.

У багатьох інтерв'ю дівчина ділилась й своїми вподобаннями у чоловіках. Насамперед у представниках протилежної статі Ястремська найбільше цінує розум, почуття гумору, оптимізм та бажання вести здоровий й активний спосіб життя, який веде і вона.