Співак та військовослужбовець Коля Сєрга презентував пісню Молитва та відео на неї. Режисером виступив Микита Квасніков, який працював з музикантом Олександром Чемеровим.

Дивіться також Слухайте серцем: MamaRika та KOLA випустили чуттєву пісню "Люди"

Коля Сєрга випустив кліп "Молитва"

Відеоробота на пісню створена у жанрі фентезі на основі українського фольклору. Жіночі образи уособлюють сучасну Україну, а чоловічі – українських воїнів та захисників.

Сюжет кліпу відтворює метафору великої концентрації Любові задля пробудження Віри у Духа-захисника. Ця робота в естетичному плані та на підсвідомому рівні має на меті вселити у глядача Надію, що краса української душі в котрий раз освітить темряву тяжких часів,
– поділився Коля Сєрга.

Також у кліпі є елементи кіберпанку та українського поетичного кіно. Ролик знімався у Києві та Київській області.

"Ця пісня необхідна саме зараз. Це молитва. А головна мета молитви – побудувати шлях надії до джерела внутрішніх сил у миті темряви і незрозумілості. Коли "накриває", я сам собі повторюю, як мантру: Танцюй зі мною, навіть коли змовкне музика, Плекай мій сон, хоч ніч без дна, Я вигребу, випливу, вилізу, винесу всі труднощі, Такою і є ціна", – каже Коля Сєрга.

Коля Сєрга – "Молитва": дивіться відео онлайн

Останні музичні прем'єри виконавців

  • Джамала презентувала ліричний чорно-білий кліп на пісню "Закохана" до Дня святого Валентина. Ролик знімався у кількох атмосферних локаціях Києва.
  • Рок-гурт МЕРІ випустив нову потужну пісню "Коли твоя земля в війні", у якому простими словами описав життя українців у нинішній період.
  • Артистки KOLA та MamaRika напередодні річниці повномасштабного вторгнення презентували спільний трек "Люди". Ця пісня присвячена всім українцям, які рік проживають найважчі моменти.