Режисером кліпу став Олексій Пархоменко. А головними героями відеоролика виступили закохані пари, які безтурботно гуляють Києвом. "Не забувайте освідчуватись у коханні", – закликала Джамала у соцмережі.

До теми Обираю жити, – Джамала позувала з соняхами та зізналась, як на неї вплинула війна

Співачка наголосила, що на відстані чи разом, але закохані. "І я, закохана", – співає вона в пісні.

Зазначимо, що для кліпу задіяли такі локації – пішохідний міст Кличка, Маріїнський парк та Контрактова площа.

Кліп на пісню "Закохана" Джамали: дивитися онлайн

Шанувальники вже встигли оцінити новий кліп співачки, зазначивши, що він чіпляє до глибини душі:

  • "Дуже чуттєве і ніжне відео – ідеально в цей день!",
  • "Дуже чуттєво і красиво!",
  • "Дуже сподобалося",
  • "Закохана в Джамалу з 2009 року і не відпускає донині. Бо кожна її композиція дає мені свіже повітря, я дихаю, я живу! Дякую, Джа",
  • "Коли з‘являються чергові фантастичні треки, знов відчуваю ґрунт під ногами. Адже культура крокує впевнено вперед, незважаючи на балачки песимістів, і дає впевненість у неминучому розвитку. Життя триває",
  • "Вааааууу, це розрив мого серденька",
  • "Декілька разів передивилася. слова, музика, відеоряд ідеально доповнюють один одного, сплелися воєдино. Навіть не зрозуміло що було перше, відчуття чогось рідного, близького, особистого".

До слова, у жовтні Джамала випустила мініальбом "Поклик", до якої увійшло 4 треки: Take Me To A Place, "Закохана", Be brave, be different, "Сину" – створена на вірш Василя Симоненка.

Джамала поділилась, що період розлуки з домом був сповнений суму за рідними людьми, але й гордістю за свою країну. Тому всі пісні об'єднані елементами близьких їй культур – тут і кримськотатарський інструмент дойру, і народний спів, і українська поезія.