Сєрга зізнався, що знімався в "Орел і решка", що зайти на російський ринок. Але у Москві артист припинив займатися музикою, адже йому почали говорити, на які теми писати пісні.

Цікаво Ці зустрічі завжди надихають, – Коля Сєрга щиро розповів про роботу з Валерієм Залужним

Коля Сєрга розповів про бізнес у Росії

Виявляється, після переїзду в Москву артист почав займатися організацією івентів (подій та заходів – 24 Канал). Він став креативним продюсером та непогано заробляв.

Я приходив і робив людям свято з креативної точки зору – брав акторів та створював веселощі… Але через якийсь час я зрозумів, що чим більше з'являлося багатих клієнтів, тим більше вони вимагали "грати за їхніми правилами". Почалися приниження,
– заявив Сєрга.

За його словами, він не витримав і після однієї такої ситуації повернувся до Києва.

Останньою краплею для артиста стала пропозиція від великої металургійної компанії. Коля розповів, що там почалися мутки з відмивання грошей.

"Була зустріч, на якій ця людина почала намагатися панібратствувати до мене. Я тоді попросив поводити себе нормально, і він почав бикувати, тому я його послав", – пригадав Сєрга.

Після цього компанія відмовилася від співпраці та попросила, аби артист вибачився, якщо хоче продовжити співпрацю. Проте музикант не захотів.

Тоді я зрозумів, що з боку України є гідність, а з боку Росії – великі гроші. Але такі речі, як гідність, за гроші не можна купити. Тому я відмовився заради цього від грошей,
– сказав він.

Сєрга зазначив, що ніколи не працював на російських політиків.

Дивіться інтерв'ю з Колею Сєргою: відео