Популярним Колю Сєргу зробило тревел-шоу "Орел і решка". З проєкту він пішов у вересні 2014 року й одразу переїхав у Москву. Кар'єру в Росії він будував у той час, як захоплювала український Донбас.

Читайте також Коля Сєрга написав емоційний вірш про росіян: "Тупість – це не виправдання"

Чому Коля Сєрга мовчав, коли Росія окупувала Крим і Донбас

"Це було незнання. Це було небажання і десь страх занурюватися глибше в те, що відбувається. Я вибрав для себе таку позицію – я не розумію, що відбувається, плутанина повна, тому я людина аполітична, я не занурююся в політичні конфлікти. На той момент мене ця позицію влаштовувала", – пояснив зірка.

Коля Сєрга зізнався, що "жив у своєму інфантильному світі з вірою в доброго Бога і в справедливість", але 24 лютого він остаточно тріснув. Зараз зірка спілкується з багатьма військовими, активістами і чим більше дізнається про те, що відбувалося 2014 року, тим більше йому соромно.

Який я був сліпий, як я цього не бачив? Так, мені соромно за свою поведінку. Мені соромно, що я був сліпий. Я заліпив шорами собі очі й бачив те, що хотів бачити. Коли я зараз спілкуюся з хлопцями, які з 14 року воюють, які були на Майдані, я розумію, чому я був не з ними? Якби можна було переписати цей період життя, я був би з ними з самого початку,
– чесно зізнався Коля Сєрга.

Як до Колі Сєрги ставляться військові

Своїм рішенням вступити до лав ЗСУ Коля Сєрга шокував чи не всю Україну. Після одного з концертів у госпіталі в Києві поранений військовий сказав йому, що до 24 лютого вважав його мудаком.

"Коли я був у госпіталі в Києві, до мене підійшов чоловік поранений – з серйозними травмами ноги, руки, контузією. Він підійшов і каже: "От я раніше думав, що ти мудак, а зараз я тебе люблю". І обійняв мене… У цей момент мені стало так тепло, у мене навіть сльози в очах були", – пригадав Сєрга.