Артист не приховує, зустрічі з Залужним його дуже надихають та мотивують. Вперше Коля Сєрга побачився з ним кілька місяців тому, і ця зустріч його дуже вразила.

Цікаво "Тут вам не Україна": Коля Сєрга шокував історією з проросійською бабусею в Дружківці

Коля Сєрга розповів про роботу з Залужним

За словами артиста, познайомилися вони не так давно, хоча Головнокомандувач ЗСУ знав про те, що Сєрга працює в "Культурному десанті".

Коли нам потрібно було перевести до нас артиста з якогось підрозділу, то це все робилося через Генштаб ЗСУ. Там вони знали, що ми робимо, бачили наші результати, тому сприяли цьому,
– пояснив музикант.

Коля Сєрга зустрічався з Валерієм Залужним 4 рази. Артист розповідає йому про те, що вони роблять та іноді отримує завдання від Генштабу.

У червні Коля Сєрга заінтригував мережу фото з Залужним. Під світлиною він написав: "А далі буде цікаво". Тепер музикант зізнався, що вони обговорювали створення не лише музичного, а тепер і культурологічного управління ЗСУ.


Коля Сєрга з Валерієм Залужним / Фото з його інстаграму

Співак зізнається, що зустрічі з Залужним завжди дуже лаконічні, змістовні та надихаючі.

Сєрга пригадав першу зустріч з Залужним

Цікаво, що Сєрга офіційно за посадою – диригент оркестру 59-ї бригади. Тоді він почув, що цей оркестр збираються скорочувати, тому артист попросив зустрітися з Залужним. Артист зізнається, що на той момент був дуже виснажений, адже працював без вихідних.

Я прийшов врятувати оркестр… Я вийшов від Залужного настільки натхненним, начебто я повернувся з якогось відпочинку. Мене ця зустріч з Валерієм Федоровичем дуже надихнула,
– пригадав Коля.

За його словами, Залужний – все чує, все бачить та все розуміє. У нього прогресивне мислення і він вміє швидко розв'язувати питання.

Дивіться інтерв'ю з Колею Сєргою: відео

Що Коля Сєрга робить на війні

  • Артист у перші дні повномасштабного вторгнення став на захист Одеси. Згодом він почав навчатися на снайпера, але разом з тим знайшов інший фронт – "Культурний десант".
  • Коля Сєрга часто буває на передовій, де підтримує захисників. До його команди вже приєдналися Олександр Чемеров, Олександр Ярмак, Світлана Тарабарова, Павло Вишебаба та багато інших відомих культурних діячів.
  • За словами артиста, проєкт "Культурний десант" цінний, бо це працює з морально-психологічним станом військових. До того ж, такі концертів підіймають бойовий дух військових ЗСУ та заряджають силою рухатись до перемоги.