У лютому Коля Сєрга заступив на позиції в Одесі, а з літа їздить деокупованими містами з "Культурним десантом" – підрозділом ЗСУ, який відповідає за культурно-психологічне забезпечення військових і цивільних. Зірковий захисник каже, що за таку службу йому платять, і цих грошей йому вистачає.

Читайте також Сєрга пішов добровольцем, а Лобода збирає на Ірпінь: зірки, які отямилися після вторгнення Росії

Зараз і потреб значно менше. Мені абсолютно вистачає моєї зарплатні в ЗСУ. Цілком,
– зізнався Коля Сєрга.

"Після війни я залишаюся у Збройних Силах і працюватиму з ветеранами. І музикою займатимусь у тому числі. "Культурний десант" залишиться. Я ж у ньому займаюся музикою. Поки я у Збройних силах України, моя муза працює на Збройні Сили України", – додав шоумен.

Коля Сєрга залишиться у ЗСУ після війни / Скриншот з відео

Коля Сєрга каже, що "розчинився" в "Культурному десанті" та жертвує особистим життям заради нього, тож розуміє, чому не всі зірки в змозі продовжувати співпрацю з підрозділом. Наприклад, Володимира Остапчука на момент запису інтерв'ю вистачило лише на дві поїздки.

"Це дуже нелегка робота, і для того, щоб її виконувати, потрібно розуміти навіщо і розуміти жертву, яку ти приносиш. І якщо твоє "навіщо" у цьому контексті менше, ніж жертва, яку ти приносиш, то ти їздити не будеш. Тому що гра не коштує свічок. Тому хтось приживається, хтось ні", – прокоментував артист.

Нагадаємо, у листопаді Володимир Остапчук їздив з Бєдняковим і "Культурним десантом" на деокуповані території, де засвітився без обручки на тлі чуток про розрив з Христиною Горняк. У грудні він приїжджав у звільнений Херсон вже без Колі Сєрги, але з молодою коханою Катею.