Американська акторка Гейден Панеттьєрі з 2018 року сходиться й знову розлучається з бойфрендом Браяном Гікерсоном. Днями їх знову побачили разом.

Читайте також Шакіра вперше за довгий час показала підрослого сина: рідкісне фото

Гейден Панеттьєрі в компанії екса-аб'юзера

Акторку побачили разом з Браяном Гікерсоном в одному з аеропортів Лос-Анджелеса. Вони разом сіли на якийсь рейс, а перед тим їх підловили за перекусом.

Невідомо, чи пара вкотре возз'єдналась, чи це лише чутки. Три місяці тому Гікерсон заявив, що є лише другом Гейден. Він додавав, що їхня пара не може бути разом.

Що відомо про Панеттьєрі та її колишнього

  • Після того, як Гейден розірвала заручини з Кличком, вона переїхала в Лос-Анджелес, де почала зустрічатися з актором і рієлтором Браяном Гікерсоном.
  • У 2019 році ЗМІ почали писати про те, що Браян жорстоко побив Гейден. Тоді поліція зафіксувала сліди побоїв на шиї та на руках знаменитості. Після цього акторка місяць не покидала будинку, а сам нападник повернувся до дівчини наступного дня після затримання.
  • Історія повторилась – другий напад відбувся на День Валентина. Тоді Гейден покинула будинок хлопця і розірвала з ним стосунки. Вона заборонила колишньому наближатися до неї, а згодом Гікерсона офіційно визнали насильником.
  • Але вже не вперше дівчина повертається до нападника. Ще рік тому у пресі писали про те, що Гейден і Браян помирилися і працюють над стосунками.