Христина в Instagram-Stories відповіла на запитання своїх шанувальників про гроші. Раніше вона вже піднімала тему фінансів та зізналася, що квартиру купила за власні гроші.

Цікаво Христина Остапчук розповіла, що зробила з дорогими подарунками від шоумена

Горняк розповіла, що наразі вона припинила свою професійну діяльність нотаріуса. Через це в неї запитали, як їй вдається так розкішно жити, якщо вона не працюєте. На це вона відповіла, що "працювала, працює і буде працювати".

Проте Христина не стала приховувати і того, що спілкується та ходить на побачення з чоловіками.

Ще мене оточують класні чоловіки, які дарують квіти, подарунки, запрошують у ресторани. Бо я жінка з енергією. Тому в мене все склалося і примножується,
– зазначила Горняк.


Христина Горняк розповіла про розкішне життя / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Колишня Остапчука додала, що не вважає Відень, де зараз живе, дорогим містом.

Що Христина Горняк раніше говорила про фінанси та подарунки:

  • Напередодні дівчина підтвердила, що приймає подарунки від чоловіків, проте пожартувала, що "шукати папіка" їй запізно, адже вона вже 36-річна.
  • Фанати також запитувати в Христини, звідки в неї гроші на дорогий відпочинок на Мальдівах та квартиру. На це Горняк натякнула, що за власні гроші купила квартиру. "Я працюю з 2-го курсу університету, тому якось так", – додала вона.
  • Цікаво, що колишня Остапчука навіть зізналася, що колись брала кредит для купівлі попередньої машини, згодом змогла його "погасити".
  • Раніше блогерка розповідала, що в місяць витрачає на себе до 60 тисяч гривень, а якщо купує речі, то ще більше. Однак утриманкою Остапчука вона не була, бо "завжди вважала, що жінка має бути самодостатньою, щоб не просити і не залежати".