Попри те, що Кім Кардашян та Каньє Вест так і не отримали офіційного документа про розлучення, вони живуть окремо і не вважають себе парою. Кожного зі знаменитостей доволі часто підозрюють в романах. Нова інформація з'явилась щодо стосунків зірки реаліті та колишнього нареченого Аріани Гранде.

До слова Вона все ще моя дружина, – Каньє Вест досі не розлучився з Кім Кардашян

Зірки підігріли чутки про роман Кардашян і Девідсона

Днями гуморист Піт Девідсон відсвяткував день народження. Гостями вечірки став репер Флейвор Флейв, який називає Піта "названим сином", Кім Кардашян та її мати, Кріс Дженнер. Фото зі святкування опублікував Флейв.

Зі світлини помітно, що вечірка була скромною та в домашньому стилі. Інсайдери повідомляють, що вона відбувалась в особняку Кріс Дженнер.

Джерело видання People підкреслило, що Кім Кардашян і Піт Девідсон справді зустрічаються. Вони подобаються один одному та роблять одне одного щасливими.


День народження Піта Девідсона / Фото з інстаграму Флейвора Флейва

Чому з'явилися чутки про роман між Пітом і Кім

  • 29 жовтня 27-річного коміка та 41-річну світську левицю помітили разом у Каліфорнії.
  • Пара проводила час разом у парку розваг Knott's Berry Farm. Вони веселилися в компанії Кортні Кардашян, її нареченого Тревіса Баркера та інших.
  • Кім Кардашян і Піт Девідсон сиділи поруч і трималися за руки. Але інсайдери тоді спростували чутки про їхній роман та назвали американських зірок друзями.