Виконавиця, яка нещодавно представила спільний трек з Alyona Alyona "Небо хилиться", 29 червня презентувала відеороботу на ще одну свою пісню "Цінувати життя". У відео співачка вирішила показати спогади з дня, коли почувалася щасливою.

Це цікаво Володимир Дантес показав брата-красеня, який старший за нього на 15 років: архівне фото

Відеоробота на нову пісню KOLA

Кліпом на музичну композицію "Цінувати життя" став відеоряд з київського сольного концерту співачки, на який завітали найближчі для Насті люди, зокрема її мама та друзі. В той день співачка насправді зрозуміла, що означає словосполучення "цінувати життя".

За 2 дні сольників у Києві я пережила неймовірну кількість різних емоцій. Щастя й радість межували з сумнівами доцільності концертів та сумом через події в Україні, але витримати ці емоційні гойдалки допомогли мої люди, які завжди поряд і готові розділити зі мною рішення та переживання. На сцені я відчувала шалену підтримку присутніх, це не передати словами, тому вирішила зробити лірик-відео зі спогадами, адже тоді "Цінувати життя" я могла особливо гостро,
– висловилась співачка.

KOLA – "Цінувати життя": дивіться відео онлайн

Реакція мережі

Слухачам сподобалась як пісня, так і кліп до неї. В коментарях люди висловили своє захоплення відеороботою та подякували співачці за творчість:

  • "Дуже класний та щирий кліп. Ваші пісні пронизують в саме серце і на душі стає тепліше. Дякуємо за ваші пісні";
  • "Ваші пісні хочеться слухати і слухати. Відеоробота викликає такі теплі й добрі відчуття, дякую";
  • "Боже, кайф. На одному подиху та з посмішкою на обличчі подивилась це відео. Дякую";
  • "Все відео посміхалась, а під кінець сльози наверталися. Це просто супер";
  • "Вау, дуже теплий кліп. Ти знайшла себе".
Новинки від українських співаків
  • Український співак Ostrovskyi презентував кліп на пісню "Вода", в якій розповів про своє перше кохання. Це були складні стосунки на відстані, бо вона жила в Лондоні з дитиною, а він в Києві сам. За словами співака, цей період тривав близько двох років, тож про своє перше справжнє кохання Ostrovskyi вирішив написати пісню.
  • Roxolana нещодавно потішила фанатів новою піснею "Сумую циклічно", яку написала за мотивами поезії Юрія Іздрика. Музична композиція присвячена коханню, оскільки через війну багато пар змушені бути нарізно, тож переживають непрості емоції. Своїм треком виконавиця хотіла підтримати закоханих, які зараз переживають непростий етап у стосунках.
  • Надя Дорофєєва випустила кліп на трек "Кохаю, але не зовсім". Пісня співачки вже встигла завіруситись в тіктоці й щодня набирає популярності.
  • Дантес і Монатік переспівали хіт 2000-х "Девочка Оля". Співаки виконали трек українською на концерті в Луцьку.