На початку травня минулого року стало відомо, що Ілон Маск та Граймс стали батьками. Співачка народила Маску сина, якому дали незвичне ім'я – X AE A-XІІ.

Також Щаслива сім'я: Ілон Маск показав підрослого сина та кохану

Пара не дуже любить показувати маленького X AE A-XІІ величезній аудиторії, однак 18 березня Граймс зробила виключення і показала сина у сторіс.


Граймс показала сина / скриншот з інстаграму співачки

Малюк X AE A-XІІ чемно сидів перед камерою і усміхався до матусі, яка його хвалила. На відео Граймс з розчуленням спостерігає за тим, як син захоплено грає на синтезаторі, і тішиться його досягненнями.


Граймс показала сина Ілона Маска / скриншот з інстаграму співачки

Хлопчик радісно грався та відтворював довільну комбінацію звуків на музичному пульті. Підписників замилувало те, як дитина опановувала синтезатор й вміло натискала на кнопки.

Що відомо про сина Ілона Маска?

  • На початку травня 2020 року дівчина Ілона Маска Граймс народила йому сина.
  • Йому дали незвичне ім'я X AE A-XІІ, яке читається як Ікс Еш Ей Твелв Маск або Ікс Еш Архангел Маск. Мати Ілона Маска й бабуся хлопчика, Мей, розповідала, що називає онука просто Еш.
  • Відомо, що мати X AE A-XІІ, Граймс, не хоче давати статі малюку, допоки він сам не визначиться, ким хоче бути у житті.
  • Ілон Маск вже був тричі одружений та має 5 синів. Чоловік також близько року зустрічався з акторкою Ембер Герд, колишньою дружиною Джонні Деппа.