Українці вже понад 3 тижні відважно захищають свою землю від російських окупантів. Гіларі Дафф висловила підтримку нашій країні, а щодо Путіна, то сподівається, що його життя сповнене тортур.

Дивіться також Катя Осадча нагадала Поліні Гагаріній, яка "топить" за Путіна, що в Україні гинуть діти

Гіларі Дафф про Путіна та війну

"Проклятий Путін. Сподіваюся, що його існування таке – самотній, закатований, порожній. Гроші не роблять людей щасливими. Це може полегшити твоє життя, але моя єдина надія, з ласки Божої, що його життя жалюгідне", – висловилася Гіларі.

Дивитися новини боляче. Страх. Втрата. Втратити все, що ти любив і над чим наполегливо працював. Розлучатися з сім'єю або дивитися, як вони вмирають. Без можливості покласти їх на спокій. Безпеки немає. Без їжі. Цей український народ має таку гордість і силу, яку, я не думаю, що хтось міг би забрати,
– написала акторка.

Гіларі звернула увагу, що жінки та діти, які втікають з України, стають жертвами торгівлі людьми. Це втеча з одного пекла до іншого. Акторка відчуває безпорадність, роздратування, гнів. Вона навіть уявити не може, наскільки українському народові зараз важко. Водночас їй соромно за громадян Росії, які причетні до цієї війни.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

Текст публікації Гіларі Дафф:

Проклятий Путін. Сподіваюся, що його існування таке – самотній, закатований, порожній. Гроші не роблять людей щасливими. Це може полегшити твоє життя, але моя єдина надія, з ласки Божої, що його життя жалюгідне.

Дивитися новини боляче. Страх. Втрата. Втратити все, що ти любив і над чим наполегливо працював. Розлучатися з сім'єю або дивитися, як вони вмирають. Без можливості покласти їх на спокій. Безпеки немає. Без їжі. Цей український народ має такі гордість і силу, які, я не думаю, що хтось міг би забрати.

Тепер я чую, що торгівля людьми є проблемою для жінок і дітей, які втікають з країни. Ридаю, думаючи про це. Це втеча з одного пекла до іншого. Чому і як світ може бути таким? Як люди можуть робити такі речі один одному? Почуття безпорадності, роздратування та гніву, і я просто хотіла поділитися. Мені також дуже сумно за жителів Росії. Я не можу уявити, що вони хочуть бути причетними до цього.