Він збирає сотні тисяч переглядів та лайків. Слухачі з нетерпінням чекають нові пісні виконавиці й вважають їх знахідкою, де вдало поєднані приємний голос і майстерне виконання.

Це цікаво Народна пісня "Порізала пальчик" стала вірусною: хто дав їй нове звучання

Інкогніто-виконавиця випустила новий трек

У новій пісні співачка розповідає про людей, які намагаються впливати на неї негативно, випромінюючи свою "радіацію" і "негативну вібрацію". Втім, проявляючи силу духу та непохитну рішучість авторка відмовляється піддаватися зовнішнім силам, які намагаються маніпулювати її думками та емоціями. У пісні Klavdia Petrivna також говорить про "вільних анархістів", які називають себе так, хоча фактично не мають з ними нічого спільного.

За допомогою метафор: "Чи лежати камінчиком, чи сонечком палати; плекати надію чи просто здатися", в пісні говориться про те, що люди повинні орієнтуватися на себе навіть попри складні обставини.

Klavdia Petrivna – "Імператори": дивіться відео онлайн

В тіктоці вже понад 1300 відео під цю пісню. Найпопулярніший ролик переглянули понад 685 тисяч разів, а ще 32 тисячі користувачів залишили на ньому вподобайки. Інші відео під пісню є не менш популярними.

Реакція мережі

Слухачі в захваті від новинки й активно пишуть про це в коментарях під відео.

  • "Супер! Дуже гарно виходить вірші з глибоким змістом та сучасна музика. Бомбезно звучить. Більше національного контенту";
  • "Дочекався. Трек супер!";
  • "Ждав, ждав, і все-таки є. Насправді ваші пісні просто знахідка для мене, приємний голос, майстерне виконання, прям повний набір";
  • "Ця жінка просто богиня. Дякую за шедевр!";
  • "Приємно вражена вашою творчістю! Неймовірно просто";
  • "Дуже приємний голос";
  • "Мені дуже подобається ваша творчість. Дякую!".