Довгий час Філіп Кіркоров мовчав про війну в Україні й просив лише про свободу для держзрадника Медведчука. Однак у липні продався путіну й поїхав співати для поранених окупантів у Криму – в Ялту та Феодосію. Після зустрічі з так званими "героями" запроданець рвонув відпочити в Лас-Веґасі, однак і там йому нагадали про Україну.

Читайте також Обгорнулась прапором і співала російською: як пройшов благодійний концерт Лободи у Ризі

Кіркоров перелякався через "Слава Україні" в Лас-Веґасі

Український фешн-блогер Микола Хрутс, який давно живе у США, помітив Філіпа Кіркорова в одному з фешенебельних ресторанів Лас-Веґаса. Він вигукнув "Слава Україні", а хтось з американців відповів "Героям слава". У цей момент путініст підняв голову й перелякано роззирнувся навколо.

Зустріли Кіркорова у Лас-Веґасі, нагадали що тут не сховаєшся. Кіркоров напудив у штанці,
– прокоментував український блогер.

Реакція мережі на вірусне відео

Український екстрасенс Макс Гордєєв опублікував у своєму інстаграмі відео з наляканим Кіркоровим і підписав: "А що по обличчю?" У коментарях теж відреагували:

  • "Впевнена на 100 відсотків, що це г*мно ряжене ще не так прозріє, на все свій час. Хочеться сказати "біжи Філя, біжи";
  • "Шукає, де нові штани можна купити, бо після "Слава Україні" треба міняти";
  • "Наші люди кругом. Ніде рашистам спокою не буде! Слава Україні";
  • "Чуть беньки з орбiт не вискочили";
  • "Боїться, щоб у морду не дали";
  • "Діда злякали";
  • "Оболтус мордорський".

У мережі також обурилися, що такі як Філіп Кіркоров досі мандрують світом без жодних перепон. Він уже персона нон ґрата в кількох країнах Європи – у Латвії на безстроковий період, в'їзд до Естонії йому заборонили на 5 років, до квітня 2027 року, а нещодавно не пустили в Молдову. Хоч співак і є народним артистом Молдови, але з прикордонниками так і не домовився. Тож користувачі інстаграму мріють, аби путіністів не пускали й до США.