Джерело: інстаграм Кім Кардашян

Разом з сестрами – Кортні та Хлої Кардашян і Кайлі Дженнер – та нащадками зірка зупинилась в розкішній віллі на райських островах Теркс і Кайкос. Згідно з повідомленням видання The Sun, Кім Кардашян полетіла на відпочинок після повернення Каньє Веста до Лос-Анджелеса.

До теми У підлітковому віці: Кім Кардашян показала архівне фото із сестрою Кортні

Репера помітили в аеропорту Ван-Найс. Це перша публічна поява музиканта після того, як журналісти викрили підготовку подружжя до розлучення. До Лос-Анджелеса Каньє Вест повернувся з ранчо в штаті Вайомінг, де жив сам вже понад рік. Натомість Кім Кардашян з чотирма дітьми мешкала в розкішному маєтку в Лос-Анджелесі та навідувала чоловіка раз у п'ять тижнів.

Кім Кардашян відпочиває з доньками від Каньє Веста

На набережній на узбережжі Карибського моря світська левиця сфотографувалась з 7-річною Норт і 3-річною Чикаго. Для прогулянки Кім Кардашян обрала зухвалий жовтий топ зі шнурівкою на грудях та бікіні зеленого кольору. Пляжний look зірка довершила сонцезахисними окулярами і масивними сережками, а довге волосся розпустила.

Доньки знаменитості від Каньє Веста насолоджувались відпочинком у суцільних купальниках рожевого і блакитного кольорів. Мокре волосся дівчат Кім Кардашян прикрасила тропічними квітами. Молодшу Чикаго багатодітна матуся тримала на руках. Користувачі оцінили милі фото майже 5 мільйонами лайків, а в коментарях наголосили, що Норт і Чикаго помітно подорослішали.


Кім Кардашян з доньками / Фото Instagram / @kimkardashian


Кім Кардашян з доньками / Фото Instagram / @kimkardashian


Кім Кардашян з донькою / Фото Instagram / @kimkardashian