Донька Кім Кардашян Норт певний час веде свій блог у тіктоці, де знімає розважальні відео. На це гнівно відреагував її батько Каньє Вест.

Важливо День народження Джулії Фокс: чи був Каньє Вест на святі у нової музи

Каньє Вест обурився через тікток доньки

Виконавець опублікував у своєму інстаграмі скріншот з одного з ролика доньки. Він позначив на фото блог ексдружини Кім Кардашян та обурився, що Норт має доступ до соціальних мереж.

Оскільки це моє перше розлучення, мені потрібно знати, що я повинен зробити, якщо мою дочку проти мого відома пустили у тікток,
– написав репер.


Скриншот з відео Норт у тіктоці / Фото з інстаграму Каньє Веста

Що відповіла Кардашян

Цього разу Кім Кардашян не стала відмовчуватися та розгорнуто відповіла на публікацію колишнього чоловіка.

Постійні напади Каньє на мене в інтерв'ю та соціальних мережах насправді є більш образливими, ніж будь-який тікток Норт. Як мама, яка є основною опікункою наших дітей, я роблю все можливе, щоб захистити нашу доньку, а також дозволяю їй виявляти свою творчість у середовищі, якому вона бажає, під наглядом дорослих – тому що це приносить їй щастя,
– написала вона.

"Одержимість Каньє намаганням контролювати та маніпулювати нашим становищем так негативно й публічно лише завдає ще більше болю всім. З самого початку я не хотіла нічого, крім здорових стосунків спільного батьківства та підтримки, тому що це найкраще для наших дітей, і мені сумно, що Каньє продовжує це унеможливлювати", – додала світська левиця.


Відповідь Кім Кардашян / Фото з інстаграм-сторіз