КилимМена називають найзагадковішим учасником гурту Kalush Orchestra. До сьогодні ніхто з фанів не чув, як він співає. Його першою роботою став трек "За стежки". Він про нестерпний біль, коли вороги знищують те, що зводили ще твої дідусі та бабусі.

Слухайте також "Антитіла" випустили свою найважчу пісню: це саундтрек комп'ютерної гри, де знищують орків

КилимМен з Kalush Orchestra випустив сольний трек "За стежки"

Відео на пісню "За стежки" зняли в потязі Укрзалізниці. Він символізує рух і тих, хто намагається залишитися сильними попри втрати у війні та продовжувати жити далі. КилимМен каже, що в цій пісні він відкрив душу.

Як у будь-якого килима, у мене є мрія. Навіть дві. Перша – це, звичайно, перемога України, а друга – щоб мої сольні пісні почув увесь світ. Тож сьогодні радий представити вам свій перший трек! Душа Килима ще ніколи не була такою відкритою, тож якщо хочете дізнатись, ким я є насправді, бажаю приємного перегляду,
– презентував юнак.

КилимМен – "За стежки": дивіться відео онлайн

Цікаво, що КилимМена підтримав фронтмен Kalush Orchestra Олег Псюк і разом з тим наголосив, що він нікуди не йде й залишається учасником гурту.

"Сьогодні дуже важливий й унікальний момент. Сьогодні КилимМен з гурту Kalush Orchestra стає сольним виконавцем. Сольний виконавець, який буде тепер співати свої сольні пісні й буде мати паралельно сольний проєкт. Ще частинка Kalush буде частіше мелькати у вашій стрічці", – висловився репер.

У коментарях, до речі, на старт сольної кар'єри танцівника відреагували з захватом:

  • "Який крутий голос. Ще частинка Kalush буде з нами. Успіхів";
  • "Ну що, Килиме, тепер твій час сіяти на всю Україну";
  • "Це дуже гарно, сильні слова";
  • "Дуже гарна пісня! Я хотіла бачити КилимМена як сольного виконавця, бажаю успіхів".