У перші дні жовтня Кейт Міддлтон побувала в Лісовій школі організації Sayers Croft Trust. Це був дебютний вихід герцогині після третьої декретної відпустки. Тоді дружина принца Вільяма продемонструвала буденний одяг, чим здивувала прихильників королівської родини.

Читайте також: Як виглядати жінці після пологів: Кіра Найтлі розповіла про поганий приклад Кейт Міддлтон

Вже під час другого свого виходу Кейт Міддлтон обрала інший стиль – вона постала перед фотографами в елегантній та скромній сукні бузкового кольору. За інформацією ЗМІ, вбрання від Emilia Wickstead є досить дорогим: його вартість сягає 1800 доларів. До сукні Кейт підібрала туфлі-човники Gianvitto Rossі та сумку із крокодилячої шкіри від Aspinal, яка коштує близько 900 доларів.

Однак найдорожчими в образі Кейт Міддлтон були прикраси. Сережки та підвіска від ювелірного бренду Mappin and Webb коштує понад 6 тисяч доларів.

Такий вибір образу для прихильників герцогині Кембриджської досить несподіваний, адже вона здебільшого обирає дешевше вбрання, чим і завойовує прихильність британців. У дорогому вбранні Кейт супроводжувала принца Вільяма на Міжнародному саміті у Лондоні, присвяченому питанням психічного здоров'я. Представники королівської сім'ї не тільки поспілкувались з організаторами заходу, але й взяли участь в малюванні картини.