Про це повідомляє видання People.

Читайте також: Кріссі Тейген показала тіло з розтяжками після пологів: фото

Нагадаємо, Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон 23 квітня у приватній лікарні Святої Марії у місті Паддінгтон народила третю дитину. Відразу через декілька годин після пологів Кейт Міддлтон разом з чоловіком принцом Вільямом традиційно вийшла на вулицю, щоб показати нащадка королівської сім’ї.

Герцогиня виглядала розкішно з ідеальною укладкою і макіяжем. Світ був вражений зовнішністю Кейт, а у мережі жінки почали публікувати колажі про те, як вони виглядають зазвичай після пологів, всупереч ідеальному виходу королівської особи.


Принц Вільям і Кейт Міддлтон з третьою спільною дитиною

Британська акторка Кіра Найтлі заявила, що деякі знаменитості, зокрема, Кейт Міддлтон, цим подають поганий приклад звичайним жінкам. Крім того, Кіра зізналася у своїх труднощах після народження дитини.

Моя піхва розтягнулася під час пологів. Дочка лежала з виряченими очима, піднявши руки в повітря. Кричала. Лікарі одягли її, всю в крові. Вона смикалася, задихалася і кричала. У день пологів Кейт Міддлтон ми стояли і дивилися на екран телевізора. Через сім годин вона вийшла з лікарні, свіжа, з укладкою і на високих підборах. Такою, якою її хоче бачити весь світ,
– зазначила Найтлі.

Для більшості жінок перші дні після пологів проходять складно, особливо, якщо пологи були важкими.

"Сховайте. Сховайте біль, наші тіла розколюються, а з наших грудей тече молоко, наші гормони вирують. Але треба виглядати красиво. Будьте стильними, не показуйте те, що було на полі бою, як Кейт. Через сім годин після вашої сутички не на життя, а на смерть, через сім годин після того, як ваше тіло розпадається, а на світ з'являється кричущий чоловічок весь в крові. Не показуйте. Не кажіть", – іронічно додала Кіра Найтлі.