Як відомо, принц Вільям та його чарівна дружина Кейт побували на відкритті Міжнародного саміту з питань психічного здоров'я, що відбувся в Лондоні. Під час конференції герцоги Кембриджські взяли участь в особливій екскурсії та оцінили творчість колумбійського художника Дайро Варгаса.

Читайте також: Як виглядати жінці після пологів: Кіра Найтлі розповіла про поганий приклад Кейт Міддлтон

Несподівано митець запропонував представникам королівської родини домалювати одну з його картин. Принц Вільям зазначив, що його дружина є професіоналом в цій справі, тому пензлик одразу ж опинився в її руках. Спершу Кейт Міддлтон розгубилась та порадилась з художником, де краще наносити фарбу. Згодом вона обережно нанесла лінію, не стримуючи свого захвату від процесу. Після експерименту принц Вільям не втримався від жарту.

Здається, щойно ми зіпсували вашу картину,
– з гумором сказав принц Вільям.

Нагадаємо, що на захід Кейт Міддлтон прийшла у бузковій сукні від Emilia Wickstead. За інформацією ЗМІ, вартість сукні сягала 1800 доларів. Вбрання вона доповнила взуттям на підборах та стильною маленькою сумочкою. Коштовності на понад 6 тисяч доларів завершили look герцогині Кембриджської. Та яскравий образ дружина принца Вільяма вже встигла засвітити під час поїздки до НІмеччини у 2017 році.