Кейт Міддлтон народила третю дитину – хлопчика, у приватній лікарні Святої Марії у місті Паддінгтон. Як відомо, саме тут вона народжувала сина Вільяма і доньку Шарлотту, оскільки у королівській родині це вже традиція, – принцеса Діана в цій лікарні народила принца Вільяма і Гаррі.

Читайте також: Кейт Міддлтон народила третю дитину: відома стать малюка

Перша спільна дитина герцогів Кембриджських – принц Джордж, з’явився на світ 22 липня 2013 року. А от принцеса Шарлотта народилася 2 травня 2015 року. Відтоді для перших виходів у світ з новонародженими дітьми Кейт довірилась перукарю Аманді Кук Такер і стилістові Наташа Арчер, яка працює над гардеробом герцогині з 2014 року. Саме вона була автором двох стильних виходів Кейт Міддлтон з пологового будинку.


Наташа Арчер і Аманда Кук Такер

В дні народження перших дітей Кейт одягнула сукні Jenny Packham, однак у 2013 році вона вийшла у ніжно-блакитній сукні з квітковим принтом білого кольору, а у 2015 році вона приміряла білу сукню у схожий квітковий принт жовтого кольору. Незважаючи на кількагодинні пологи, Кейт кожного разу виходила на підборах, а її образи завжди були підкреслені ніжним макіяжем та красивою природньою зачіскою.

Читайте також: Вагітна Кейт Міддлтон виголосила зворушливу промову про материнство


День народження принца Джорджа 22 липня 2013 року


День народження принцеси Шарлотти 2 травня 2015 року

Весь світ зараз завмер в очікуванні, коли ж вийде на публіку Кейт Міддлтон з принцом Вільямом та їхньою третьою новонародженою дитиною. Але ми впевнені, що образ королівського подружжя як завжди буде неповторний!