5 липня в Единбурзі минула друга коронація Чарльза III та Камілли. Монарше подружжя одягнуло урочисте вбрання та мантії Ордену Чортополоху – у схожому вбранні був і принц Уельський.

Дивіться також Брат Кейт Міддлтон вперше стане батьком: зворушливі фото

Образ Кейт Міддлтон

Принцеса Уельська натомість постала у розкішному вбранні. Вона одягнула сукню-пальто синього кольору на ґудзиках від Catherine Walker – одного з улюблених брендів.

Образ Кейт Міддлтон доповнили туфлі на високих підборах у тон та ефектний капелюшок. Кетрін зібрала волосся у низький акуратний пучок та зробила макіяж.

Аксесуари відіграли важливу роль в образі принцеси – вона довершила аутфіт перлинним браслетом, сережками та кольє. Це перлинне кольє належало покійній Єлизаветі II, також його носила принцеса Діана. Кейт Міддлтон одягала це кольє на пам'ять про королеву на її похорон.

Якою була коронація Чарльза III в Единбурзі

  • Урочиста служба відбулась в Единбурзі: від Единбурзького замку до Собору Святого Джайлза, куди завітав голова уряду та інші гості.
  • Чарльзу III вручили символи влади Шотландії – скіпетр, меч та корону, яку носила королева Марія у 16 столітті. Щоправда, королю не одягнули її, – він лише взяв цей символ рук.
  • Усе завершилося урочистим повітряним парадом та гарматним салютом.