Кейт Міддлтон вакцинувалася, повернувшись з туру Шотландією, де побувала разом із чоловіком принцом Вільямом. Про вакцинацію вона розповіла на офіційній сторінці в інстаграмі, за якою стежать майже 13 мільйонів користувачів мережі.

До теми Принц Вільям вакцинувався проти коронавірусу

Кейт Міддлтон вакцинувалася проти коронавірусу

На офіційному акаунті герцогів Кембриджських з'явився допис, на якому видно, як Кейт Міддлтон отримує дозу вакцини проти COVID-19.

Дружина принца Вільяма постала перед камерою у світлих джинсах, білій футболці та захисній масці. Волосся вона вклала рівно та забрала набік. На обличчі зробила звичний фірмовий повсякденний макіяж. Довершила повсякденний образ лаконічними сережками.

Вчора я отримала свою першу дозу вакцини проти COVID-19 у лондонському Науковому музеї. Я надзвичайно вдячна усім, хто бере участь у впровадженні. Дякую за все, що ви робите,
– наголосила Міддлтон.

Додамо, Кетрін не розповіла, якою саме вакциною отримала щеплення. Проте вона на власному прикладі показала важливість цієї процедури та її популяризації у суспільстві.

Серед членів королівської родини Великої Британії, крім Кейт Міддтон та принца Вільяма, також вже вакцинувалися Єлизавета II, принц Чарльз та герцогиня Камілла.