Для герцогів Кембриджських зробили офіційний портрет. Автором полотна став британський художник та володар багатьох нагород Джеймі Корет на замовлення фонду Кембриджшира 2021 року.

Читайте також Матір Кейт Міддлтон одягнула сукню доньки на Royal Ascot 2022

Перший портрет Кейт Міддлтон та принца Вільяма

Офіційний портрет, що став подарунком для герцогів, виставили у музеї Фіцвільяма, що в Кембриджському університеті. Кейт Міддлтон та принц Вільям, очевидно, були першими, хто побачив себе на полотні. Вже згодом й інші відвідувачі музею могли спостерігати за портретом.

Ми в захваті від нового портрета, який відсьогодні виставлений у Музеї Фіцвільяма,
– поділилися герцоги Кембриджські у соціальних мережах.


Кейт Міддлтон та принц Вільям на офіційному портреті / Фото з інстаграму герцогів Кембриджських

Образи герцогів

На портреті принц Вільям зображений у темному костюмі, білій сорочці та з синьою краваткою. Він дивився вбік та усміхався, тримаючи за талію Кейт Міддлтон.

Герцогиня зображена на портреті у довгій смарагдовій сукні з приталеним фасонам та рюшами на кінці спідниці. Вбрання за 1595 фунтів стерлінгів від бренду The Vampire's Wife Кетрін вже одягала – під час історичного триденного візиту до Дубліна у березні 2020 року Її образ доповнювали туфлі на високих підборах, а також перлинні сережки та вишукана брошка від Єлизавети II.


Кейт Міддлтон та принц Вільям на офіційному портреті / Фото з інстаграму герцогів Кембриджських

Останні виходи Кейт Міддлтон

  • Нещодавно герцогиня Кембриджська вийшла у світ у ніжному образі. Вона відвідала Brixton House у білосніжному блейзері від Alexander McQueen, а також майці та вузьких штанах. Кейт Міддлтон поєднала вбрання з білими туфлями-човниками на підборах.
  • В Аскоті на королівських перегонах Кейт Міддлтон постала в білій сукні з принтом у коричневий горох від бренду Alessandra Rich. Вона доповнила розкішний look з замшевими туфлями-човниками на підборах від бренду Gianvito Ross.