Для робочих виходів принцеса обирає образи, які гарно підкреслюють її витончену фігуру. Кетрін завжди додає до аутфітів нотку сучасності. Цього разу це були білі кеди.

Дивіться також "Здалось, що це Луї": Кейт Міддлтон зворушила архівним дитячим фото

Стильний look Кейт Міддлтон

Кетрін постала перед публікою у молочному лонгсліві, який поєднала з чорними класичними штанами. Поверх одягнула подовжений жакет молочного кольору. На талії Міддлтон красувався широкий пояс. З взуття цього разу обрала не підбори, а білі кеди.

Волосся принцеса, як завжди, вклала в акуратні локони, а на обличчі зробила повсякденний макіяж з акцентом на очах.

Для перегляду всіх фото гортайте направо:

На зустрічі з офіцером британської армії Пріт Чанді принцеса почула розповідь про її полярну експедицію та побачила, як вона надихає нове покоління молодих дівчат вірити, що вони можуть досягти всього, чого захочуть. Кетрін зазначила, що Чанді є яскравим прикладом мужності.

Попередні виходи Кейт Міддлтон

  • Днями Кейт Міддлтон відвідала початкову школу St John's CE Primary School. Для виходу обрала елегантний повсякденний look – блузку смарагдового кольору з зав'язкою на шиї, яку поєднала з чорними класичними штанами.
  • Також Кейт Міддлтон відвідала Університет Лідса, де поспілкувалася зі студентами. На світлинах Кетрін зображена у в'язаній ніжно-бежевій сукні.