Весілля знаменитостей мало відбутись ще минулого року, у Японії, і всі прихильники пари чекали його з великим нетерпінням. Проте, пандемія вирішила внести свої корективи у плани закоханих Кеті й Орландо.

Читайте також Весілля у 2021 році: сприятливі дати для одруження

Відомо, що зараз зірки відпочивають на Гаваях, і саме там папараці "вловили" Кеті із мінімалістичною золотою обручкою на безіменному пальці. Ймовірно, весільна церемонія пари відбулась таємно, лише у колі найближчих друзів та родичів.


Кеті Перрі з обручкою на пальці / The Page Six

Що відомо про стосунки Кеті Перрі та Орландо Блума

  • Пара познайомилась у 2016 році й згодом на деякий час розійшлась. Однак, закохані зрозуміли, що не можуть жити одне без одного й відновили стосунки.
  • У 2018 році Орландо запропонував співачці руку та серце й вони заручились.
  • Пара довгий час не могла влаштувати весілля й переносила дату церемонії. Спочатку закохані не хотіли піддавати небезпеці своїх близьких у період розпалу коронавірусної інфекції, а потім Кеті та Орландо взнали, що стануть батьками. Так на світ з'явилась їхня донька – Дейзі Дав Блум.
  • Відомо, що для Перрі, і Блума цей шлюб не був першим. У 2010 році співачка вийшла заміж за музиканта Рассела Бренда, але у 2012 році розлучилась із ним. Натомість Орландо Блум був одружений на відомій моделі – Міранді Кер, з якою має 10-річного сина.