Під час прямого ефіру програми "Entertainment Tonight", Кеті Перрі зробила несподівану заяву, що вона заручилась з Орландо Блумом! Після конфліктів та розлучень пара, схоже, все ж переглянула свої стосунки та врешті воз’єдналась.

Читати також: Кеті Перрі розповіла прихильникам, як вона називає Орланда Блума: миле відео

Коли телеведуча Лорен Зіма брала інтерв’ю у неї та інших двох члені журі відомого американського талант-шоу, – Лайонела Річі і Люка Брайана, – вона запитала співачку, чи не збирається вона трохи пофліртувати з молодими симпатичними конкурсантами. Зірка відреагувала на це дуже несподівано: "Точно немає! Я заручена і дуже щаслива!".


Кеті Перрі заручилася з Орландо Блумом

Ведуча, яка була просто шокована новиною вирішила уточнити: "Ви побралися зовсім недавно?", на що Кеті відповіла: "Так! Я саме це і мала на увазі!", – заявила Перрі. І коли в підсумку журналістка її перепитала, чи тепер вона місіс Блум, Перрі іронічно заперечила це, але в кінці підморгнула, що можна сприйняти як натяк на її заручини з актором.

Нагадаємо, що Орландо Блум та Кеті Перрі почали зустрічатись у 2016 році, але пара розірвала стосунки у лютому 2017 року. Вже у серпні пара відвідала концерт Еда Ширана. Однак нещодавно західні ЗМІ довідались від інсайдейрів, що пара знов разом. Співачка тепер більше дбає про Орланда Блума та намагається не втратити його. Але якщо пара таки зіграє весілля, то для них двох це буде не перший шлюб. Раніше актор був одружений на моделі Міранді Керр, а за плечима у співачки шлюб з коміком Расселом Брендом.