Знаменитий глянець Vogue презентував проєкт Open Minded, де знялась модель та зірка реаліті-шоу "Сімейство Кардашян" Кендалл Дженнер. Дівчина стикалась з проблемами в ментальному здоров'ї, тому змогла розповісти про свій досвід.

До слова Покинула тіло і розмовляла з мертвими: Шерон Стоун розповіла про пережиту клінічну смерть

Кендалл Дженнер про панічні атаки

Зірка поділилась, що кілька років страждає від тривожності та панічних атак. Це часто заважає її роботі.

Два або три роки тому у мене почалися дуже сильні напади панічних атак. Я раптово відчувала страх посеред сну. У мене було прискорене серцебиття, я не могла дихати. Мені було дуже погано,
– зізналась Кендалл Дженнер.

Модель наголосила, що дуже важливо публічно розповідати про проблеми з ментальним здоров'ям. Це підтримає людей та дасть розуміння, що їхні хвороби також важливі й перебувають на рівні з іншими.

"Чим більше людей розповідають про свої тривоги, тим більше громадськість усвідомлює, що це реальна проблема. Якщо вони побачать це, вони зможуть сказати: "Я відчуваю те ж саме. І тепер знаю, як це називається!" – підкреслила Кендалл.

Кендалл Дженнер про панічні атаки: дивіться відео онлайн

Що відомо про тривожність Кендалл Дженнер

  • Минулого року модель вже розповідала про свої проблеми з психічним здоров'ям. Тоді вона зізналась, що відчувала напади паніки ще в юності.
  • Згодом Кендалл Дженнер знову почала боротися з атаками. Через тривогу вона не могла спокійно виходити на подіум. Також модель пропустила один з Тижнів моди минулих сезонів та ледь не відмовилася від виходу на червону доріжку Met Gala 2019.
  • Тільки з часом Кендалл змогла подолати нервування під час модних показів та отримувати насолоду від роботи. Щоб усунути тривожний стан, Дженнер медитує, читає книжки або прогулюється на свіжому повітрі.