На святкування запросили зірок української естради, друзів музикантів. Канал колективу створили у 2017 році й за досить короткий час вдалося досягнути бажаного результату.

Дивіться також KAZKA презентував саундтрек до серіалу "Моя улюблена Страшко" – лірична пісня "Цілувати тебе"

Мільйон підписників на ютубі KAZKA

Вже зовсім скоро від представників ютубу в Україні гурт має отримати "Золоту кнопку". А поки що музиканти радію, що за їхньою творчістю стежить така кількість людей і щомісяця ця цифра збільшується.

"Для нас цифра в один мільйон підписників – це величезна нагорода від наших фанатів. Ми щасливі, що наша музика подобається такій великій кількості людей, і раді, що до нашого всесвіту KAZKA SVIT щомісяця приєднуються нові шанувальники", – поділилася солістка гурту Олександра Зарицька.

Казка
KAZKA святкує мільйон підписників на ютубі / Фото НВ

На вечірці гурт також представив оновлений логотип всесвіту KAZKA SVIT. Він стане обкладинкою нового альбому.

Казка
Оновлений логотип KAZKA SVIT / Фото з інстаграму KAZKA.WORLD

Що відомо про KAZKA

  • KAZKA – український музичний колектив, який виконує попмузику з елементами електро-фолку.
  • Колектив почав існувати у 2017 році. До його складу входять: солістка Олександра Зарицька, сопілкар Дмитро Мазуряк та мультиінструменталіст Микита Будаш.
  • Гурт вже встиг стати: "світовою сенсацією", "феноменом української естради", "Проривом року" за версією музичної премії М1 Music Awards.
  • KAZKA – перший україномовний гурт, який потрапив до SHAZAM та став рекордсменом серед українських виконавців на ютубі.
  • Сингл "Плакала" очолив музичні рейтинги в десятці країн.

Дані зібрані на основі Вікіпедії