Пісні лідера гурту "Скрябін" продовжують жити не лише у соцмережах та оригінальних записах, а й у кавер-версіях інших виконавців. Музиканти часто додають щось своє, змінюють аранжування, втім, душа і сенс пісень залишаються тими ж самими. Його "послідовниками" стали Pianoбой, гурт "Бумбокс", Святослав Вакарчук, "Антитіла" та інші.

До слова Життєствердні цитати Андрія Кузьменка, які досі не втрачають актуальності

Під знамениті хіти "Скрябіна" неможливо не пустити сльозу та переосмислити моменти зі свого життя. А якщо почути "голос" Андрія у піснях інших артистів – це "дорого коштує". Переконайтесь у цьому самі.

Pianoбой "Шампанські очі"

Знамениту пісню "Шампанські очі" Дмитро Шуров переспівав рівно через 10 років після її створення. У 2006-му вона увійшла в альбому гурту під назвою "Гламур". Легка, світла та романтична композиція стала для багатьох чудовим спогадом про перший поцілунок чи перший весільний танець.

Pianoбой – “Шампанські очі”: дивитись відео онлайн

"Антитіла" – "Люди, як кораблі"

Вперше пісня про розлуку та біль вийшла в альбомі "Танго" у 2005 році. Втім, у 2015 році вона отримала нове звучення – з уст лідера гурту "Антитіла" Тараса Тополі на концерті пам'яті "Кузьми". Через рік колектив випустив відеокліп на цю пісню, яка теж полюбилась багатьом фанатам.

"Антитіла" – "Люди, як кораблі": дивитись відео онлайн

Святослав Вакарчук "Мовчати"

Хіт "Скрябіна" вийшов ще у 2003 році в альбомі "Натура", але не втрачає актуальності й досі. Лідер гурту "Океан Ельзи" також вперше виконав пісню свого покійного колеги на концерті його пам'яті, а написав її одразу після загибелі Андрія в автокатастрофі – в наступну ніч 3 лютого 2015 року. Кавер-версія стала однією з найособливіших пісень пам'яті виконавця.

Святослав Вакарчук – "Мовчати": дивитись відео онлайн

Tayanna "Дельфіни"

Кліп на пісню "Дельфіни" Кузьменка побачив світ равно за один день до смерті свого автора. Сама ж пісня була видана ще у 2014 році в його останньому альбому "25". Співачка Tayanna переосмислила по-своєму композицію і в день його народження 2019 року випустила власний кавер.

Tayanna – "Дельфіни": дивитись відео онлайн

"Бумбокс" – "Спи собі сама"

Пісня, яка не може не зачепити струни душ людей, що пережили втрату чи розставання – "Спи собі сама". Вперше фанати її почули у виконанні Андрія Кузьменка у 2003 році з альбому "Натура". Через рік після смерті артиста гурт "Бумбокс" переспівав її, і тепер вона часто звучить у плейлистах фанатів "Скрябіна".

"Бумбокс" – "Спи собі сама": дивитись відео онлайн

Валерій Харчишин "Кинули"

Лідер гурту "Друга ріка" створив кавер-композицію на пісню "Кинули", що у 2009 році увійшла в альбом Кузьменка "Моя Еволюція". Що цікаво, клавішник гурту "Друга ріка" до 2003 року довгий час працював в складі гурту "Скрябін".

Валерій Харчишин – "Кинули": дивитись відео онлайн

Тарас Чубай "Птахи"

Цю композицію могли впізнати лише давні фанати гурту "Скрябін". Її випустили ще у 1995 році в складі альбому "Птахи". Як і в багатьох інших виконавців, перша кавер-версія пісні у виконанні Чубая вийшла на концерті пам'яті Андрія у 2015 році.

Тарас Чубай – "Птахи": дивитись відео онлайн

О.Torvald "LV"

Пісня "LV" була створена ще у 1989 році і її мало хто знав, оскільки на випуск хіта не вистачило коштів. Втім, Женя Галич з гурту О.Torvald мріяв зробити на неї кавер ще з 1990-х років, коли був юнаком. Відомо, що LV – це абревіатура жіночого імені, тому лідер гурту вирішив залишити хіт майже оригінальним, відзначаючи особливість цієї пісні для покійного колеги.

О.Torvald "LV": дивитись відео онлайн