Цього літа телеведуча Катя Осадча неодноразово була за кордоном, однак не на відпочинку, а на зйомках. Після численних інтерв'ю та гучних заходів вагітна знаменитість поставила роботу на паузу й присвятила себе сім'ї. З фото, які подружжя зробило в літаку, видно, що на спільну відпустку пара чекала довго.

До теми Лідія Таран з донькою у Франції: нове фото телеведучої з відпустки

До Туреччини вони летіли бізнес-класом, а зупинились у розкішному п'ятизірковому готелі в місті Бодрум. Катя Осадча та Юрій Горбунов не встигли засвітити апартаменти, однак показали басейн, що розташований біля їхнього номера. Шоумен навіть встиг поплавати в ньому з 4-річним сином Іваном. Той був у нарукавниках.

"Нарешті! Довгоочікувана відпустка! Відважна четвірка шпацірує по пляжу", – поділився Юрій Горбунов, маючи на увазі майбутнього малюка, яким вагітна Осадча.

Перші фото з відпустки Каті Осадчої та Юрія Горбунова

Юрій Горбунов з Катею Осадчою / Фото з інстаграму ведучого

Юрій Горбунов з сином Іваном / Фото з інстаграму ведучого

Катя Осадча і Юрій Горбунов з сином /Фото з інстаграму ведучого

До слова, не лише Катя Осадча та Юрій Горбунов проводять відпустку з сином:

  • шоумен і громадський діяч Сергій Притула відпочивав за кордоном з дружиною і трьома дітьми. Судячи з усього, це теж була Туреччина;
  • творче подружжя Тараса Тополі та Alyosha досі засмагає на Кіпрі. З собою пара взяла двох синів і донечку, якій за місяць виповниться один рік.