Осадча зізналася, що у їхній родині поганий поліцейський – це Катерина, а Юра – добрий. До того ж вона розповіла, як на їхні взаємини з коханим вплинуло повномасштабне вторгнення.

Не пропустіть Мовчать про війну та зустрічаються з росіянами: учасниці "Міс Україна" потрапили у скандал

Катя Осадча розповіла про стосунки з чоловіком та дітьми

Через війну Катя та Юрій дуже змінилися, тому й романтика у стосунках зовсім інша. За словами ведучої, родина та шлюб – це компроміси, де в будь-якому разі дві людини підлаштовуються одне під одного. До того ж Осадча зауважила, що вони з чоловіком постійно розмовляють, що допомагає їм будувати здорові стосунки.

Ми не ідеальні, я не завжди бачу світло в кінці тунелю. Ми всі іноді впадаємо в апатію, і це, звичайно, відображається в стосунках. Але наша сила в тому, що ми розмовляємо. Сідаємо і розмовляємо: в чому проблема, що не подобається. Ми не замовчуємо проблеми,
– поділилася Катерина.

Телеведуча пояснила, що хоч на роботі вона доволі жорстока, вдома жінка все ж буває м'якшою.

"Чи легко мені бути жорсткою? В роботі, на телебаченні, в інтерв'ю – так. У мене є мета, є те, чого я хочу, є жанр та робота, яку я роблю. Це не значить, що вдома я така ж безапеляційна, як у своїх інтерв'ю. Але, звичайно, професія накладає певний відбиток і на мій характер. Все ж таки "Світське життя" я вела 17 років. Тому так, в роботі мені легко бути жорсткою. Вдома – ні. Хоча Юра часто каже, що в мене складний характер", – розповіла Осадча.


Юрій Горбунов зі синами / Фото з інстаграму Каті Осадчої

Як Горбунов та Осадча виховують своїх дітей

Катерина зізналася, що у вихованні дітей є дуже важливим баланс. Іванові та Данилові дозволяють користуватися гаджетами та інтернетом, втім батьки стараються слідкувати за якістю контенту, який діти споживають. До того ж як і в стосунках з чоловіком, Осадча багато розмовляє з дітьми та старається їм все пояснювати.

Не варто відмежовувати дітей від технологій, інтернету, телевізора, бо вони мають все це бачити та вміти, як і їхні однолітки. Ми контролюємо контент та обмежуємо загальний екранний час, а також, звичайно, слідкуємо за тим, аби їм не траплявся російськомовний контент. Найважливіше – це саме баланс, що можна, а що ні. З дітьми ми весь час розмовляємо і пояснюємо, чому не можна робити те чи інше, для чого існують правила. Як і всі батьки, розповідаємо про міру й про те, чому не буває все й одразу,
– поділилася телеведуча.

Виховуючи дітей, Катерина зрозуміла, що вони насамперед беруть приклад з батьків. Тож вони з Юрієм прагнуть, аби Іван та Данило були порядними.

Що відомо про стосунки Каті Осадчої та Юрія Горбунова: головне

  • До початку стосунків, вони були знайомі більш як 12 років. У 2005 році пара вперше зустрілася на концерті італійського оперного співака Лучано Паваротті у Києві. Тоді Катерина брала інтерв'ю у Горбунова для першого випуску програми "Світське життя". З того моменту зірки часто перетиналися на різних заходах, але ніколи не працювали разом.
  • "Голос. Діти" – перший спільний проєкт телеведучих, саме там між ними зародилася взаємна симпатія.
  • Катя та Юрій довгий час приховували свої стосунки від публіки. Тож освідчення у коханні також було таємним. Горбунов зроби пропозицію коханій в Одесі.
  • Одружилася пара взимку 2017 року напередодні народження першого сина Івана – хлопчик народився 18 лютого. У 2022 році вони стали батьками вдруге. У зіркового подружжя народився син Данило.